ubytování
Ubytování

Ubytování

gastronomie
Gastronomie

Gastronomie

doprava
Doprava Doprava
Home | » Užitečné informace | » Ubytování | » penzion

penzion

Home | » Užitečné informace | » Ubytování | » penzion

Wellness Penzion Kroměříž - Zlobice

Adresa: Zlobice 45
Telefon: +420 573 502 860
E-mail: recepce@penzionzlobice.cz
Více informací: http://www.penzionzlobice.cz

Penzion Zlobice se nachází 5 km od Kroměříže. Stojí uprostřed zelené zahrady s jezírkem v poklidné vesničce Zlobice. Nabízí stylově zařízené klimatizované pokoje, restauraci a celou řadu sportovních zařízení.

Moderní pokoje penzionu Zlobice mají vlastní koupelnu a jsou zařízeny elegantním tmavým dřevěným nábytkem. Jejich stěny místy zdobí barevné tapety. Vybavení zahrnuje kabelovou TV s plochou obrazovkou, trezor a posezení. Na všech pokojích je k dispozici Wi-Fi zdarma.

V přízemí hotelu se nachází restaurace Amerika, která se kromě typických českých jídel specializuje také na americké grilované pokrmy. Pravidelně se zde konají lokálně inspirované gastronomické akce. Na požádání lze zorganizovat ochutnávku vína.

Penzion Zlobice nabízí řadu rekreačních zařízení, například tenisový kurt, víceúčelové hřiště, kde lze hrát volejbal, kopanou nebo badminton, a také hřiště pro děti. Na požádání a za příplatek jsou k dispozici také masáže.

Přímo před penzionem je autobusová zastávka. Hostům je zdarma k dispozici soukromé parkoviště Kroměřížský zámek a zahrady jsou 6 km daleko. Lyžařská oblast Stupava je vzdálena 29 km.

Vybavení a možnosti

Barokní poklady Moravy Vybarvený běh
Mapa:

Turistické informační centrum (TIC)

Velké náměstí 115, Kroměříž
tel.: +420 573 321 408
mob.: +420 777 671 116
e-mail: infocentrum@mesto-kromeriz.cz
Služby a otevírací doba

Přehrávání videa