galerie
Muzea a galerie Objevte umění v Kroměříži!
aktivní dovolená
Aktivní dovolená U nás se nudit nebudete!
relax
Relax Načerpejte nové síly!
_DSC3758
Kroměříž dětem I děti si u nás přijdou na své :-)
texty_mf609
Tipy na výlety Poznejte Kroměříž a okolí!
Home | » Volný čas | » Relax

Relax

Home | » Volný čas | » Relax

Relax

Odložte starosti všedních dnů a načerpejte nové síly. V Kroměříži či okolí můžete zrelaxovat v několika centrech. Neváhejte a využijte jejich služeb! Většina těchto center odpočinku Vám nabídne i dárkové poukazy, kterými můžete obdarovat i své blízké.

Na plaveckém bazéně v Kroměříži můžete kromě plavání opět využívat parní saunu, ale v nabídce jsou také masáže, solárium či fitcentrum.
Hotel Octárna v Kroměříži nabízí možnost využít vířivou vanu, saunu s ochlazovacím bazénem či venkovní vyhřívaný bazén s protiproudem.
Součástí wellness centra v hotelu U Zlatého kohouta je finská sauna a vířivá vana pro dvě osoby. Pobyt Vám zpříjemní ve večerních hodinách romantické osvětlení wellness centra, čajové svíčky a  poklidnou atmosféru doplní příjemná relaxační hudba. Můžete si také vybrat  z pestré nabídky tradičních i exotických masáží (např. klasická, medová, čokoládová,  havajská, lymfatická).
V hotelu Excellent si můžete vychutnat nejen finskou saunu, ale také klasickou či aroma masáž a netradiční zkušenost Vám nabídne venkovní termální koupací sud.
Sportcentrum Paráda nabízí saunu (finskou a biosaunu), whirpool, parní lázeň, ale také masáže a další služby (solárium, kolagenárium, kryolipolýzu aj.).
Nové moderní centrum Harmony medical & wellness nabízí vyhřívaný bazén, whirlpool, parní a finskou saunu či kryosaunu. Zdejší Centrum krásy dále připravuje zkrášlovací a zeštíhlovací procedury, je zde i kosmetika, pedikúra/manikúra, kadeřník a Medicínské centrum (rehabilitace, fyzioterapie, estetická medicína, hilterapie, kryoterapie, plazmaterapie atd.).

Další možnosti relaxace v Kroměříži:

- Fyzioterapie Židlíková - masáže klasické, lávovými kameny, baňkami, rašelinové zábaly, vířivá koupel...
- Jana Soldánová - masáže klasické, manuální lymfatické, medové detoxikační, baňkování, masáž lávovými kameny...
- Ivo Škrabal - klasická masáž, baňkování, reflexní terapie, antimigrénová masáž...
- Ajurvédské centrum - infrasauna, masáže...
- Masáže Fénix - klasická masáž s rašelinovým zábalem, čokoládová masáž a zábal, medové masáže, masáže lávovými kameny, skořicový zábal a masáž, baňkování, masáž ovocnými a bylinnými měšci...
- Miriam Palichová - klasické, rekondiční a aromaterapeutické masáže, baňkování, masáž lávovými kameny, manuální lymfatická masáž...

Chcete-li vyzkoušet něco neobvyklého, pivní procedury jsou pro vás tou pravou volbou!

Pivní procedury
Bylinná parní lázeň z mladého piva s vůní meduňky, šalvěje a máty otevírá póry, uvolňuje z těla škodlivé látky, připravuje pokožku pro vstřebání vitaminu B a minerálních látek obsažených v zábalech z pivního mláta a kvasnic. Vaše tělo se prohřeje, regeneruje a zvýší svoji odolnost proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí. Mláto je účinné na problematická a bolestivá místa, svaly se prohřejí, uvolní a získají důležité živiny. Kvasnice mají výborný protizánětlivý účinek.
Tento proces podporuje omlazení pleti, celkové pokožky a imunitního systému.
Pití piva Maxmilián napomáhá díky své vyvážené hořkosti trávení. Má plnější chuť, je nepasterované s vyšším obsahem kvasinek. Při výrobě nejsou používány žádné extrakty ani urychlovací procesy. Vitaminy skupiny B v pivě obsažené vyživují buňky a uvolňují energii z tuků a sacharidů. Mají tedy význam pro trávení a nervovou aktivitu. Kyselina listová se uplatňuje při tvorbě červených krvinek a obnově buněk v těle. Pivo také obsahuje mnoho minerálních látek. Nejvíce je zastoupen draslík a sodík, v menší míře chloridy, vápník, fosfor, hořčík a křemík.

Procedury se solí z mrtvého moře
Díky mnoha minerálům obsažených v mořské soli se Vaše tělo posílí, regeneruje a odplynou z něj negativní emoce. V soli je obsažen hořčík, draslík, vápník, brom, zinek, chlor, sodík a draslík. Protože hořčík reguluje srdeční rytmus a svalové stahy, napomáhá při uvolnění svalového napětí a navozuje relaxaci – spánek. Pomáhá tělu využívat vitaminy D a C. Účastní se metabolismu sacharidů, tuků, bílkovin a nukleových kyselin. Také výrazně zpomaluje stárnutí a regeneruje celý organismus.
Draslík zlepšuje buněčný metabolismus, udržuje příznivou úroveň vlhkosti pokožky a omezuje praskání jemných cévek. Vápník má posilující účinky na buňky pokožky a celého těla, aktivuje enzymy. Brom pomáhá hojit kožní nemoci. Zinek urychluje hojení ran, působí protizánětlivě a podporuje obnovu buněk. Chlor dezinfikuje tělo, zlepšuje vyváženost minerálů v buňkách. Sodík a draslík napomáhají látkové výměně mezi buňkami a umožňují z nich vylučovat toxické látky.

Veškeré procedury se provádí v Centru zdraví a krásy Eventy, na staré Poliklinice, nad Domem kultury, Tovačovského 437, Kroměříž 767 01.
Tel. 603 566 955
www.eventy.cz

Okolí Kroměříže
Pro regeneraci těla i ducha je možné využít saunu a whirpool v relaxačním centru na Bunči. Parní sauna je doplněna o solnou a bylinkovou trysku, hvězdné nebe, chlazení vědrem a relaxační lehátka.
Ranč Kostelany Vám nabízí moderní aquacentrum, kde najdete saunu, whirlpool, ochlazovací bazén, odpočívárnu a krytý bazén.
aquacentru Zdounky vyzkoušejte saunu, whirpool nebo se nechte hýčkat masážemi (ruční olejové masáže, speciální masáže baňkami).
Sportcentrum v Holešově nabízí kromě jiného také saunu či masážní bazén SPA.  
Na Rusavě v hotelu Rusava mají zájemci k dispozici whirpool, saunu, páru a hydromasážní koupele s přísadami.
V hotelu a regeneračním centru Harmonie ve Chvalčově u Bystřice pod Hostýnem si můžete dopřát různé typy masáží (zdravotní, lymfatická, masáž lávovými kameny apod.), perličkové koupele, zábalové či detoxikační procedury, sauny (aroma, finská, bylinná parní), bazény a další služby jako kosmetika, manikůra či pedikůra. 

 

Barokní poklady Moravy Vybarvený běh
Mapa:

Turistické informační centrum (TIC)

Velké náměstí 115, Kroměříž
tel.: +420 573 321 408
mob.: +420 777 671 116
e-mail: infocentrum@mesto-kromeriz.cz
Služby a otevírací doba

Přehrávání videa